موتور سیکلت همیشه طرفداران خاص خود را داشته و دارد

 

هیجان موتور سواری، تردد آسان از خیابان های شلوغ و معابر کم عرض جزء بزرگترین مزایای استفاده از موتورسیکلت هاست. به نحوی که حتی به روزترین و لوکس ترین خودروها هم نتوانستند جایگزین موتورسیکلت ها شده و آن ها را از میدان به در کنند.

 

نکته ای که در مسیر پیشرفت جاماند

 

گرچه این وسیله ی پر هیجان و لوکس راه طولانی را در مسیر پیشرفت و سرعت پیموده، اما همچنان یک مسئله راجع به آن لاینحل باقی مانده است. مسئله امنیت موتور سیکلت ها نکته ای ایست که در مسیر پیشرفت جا ماند و مورد توجه قرار نگرفت . مسئله ای که امروزه با توجه به قیمت بالای موتورسیکلت ها بسیار پررنگ تر از گذشته خود نمایی می کند.

 

رایان ضامن امنیت موتور سیکلت شما

 

امنیت موتورسیکلت

 

شاید ردیاب موتورسیکلت تامین امنیت با توجه به اینکه وزن بسیار کمتری نسبت به اتومبیل دارد کار چندان آسانی نباشد.

بسیار اتفاق افتاده که سارقان بدون اینکه حتی زحمت باز کردن قفل ها و لوازم ضد سرقت را به خود بدهند، به آسانی موتور سیکلت را بکسل کرده و در کمتر از چند ثانیه به سرقت برده اند.

 

 بهترین وسیله ی ضد سرقت

 

درشرایطی که هیچ قفل و دزدگیری نمی تواند امنیت کامل موتورسیکلت ها را تامین کند . دستگاه ردیاب می تواند چشمان همیشه بیدار شما در مقابل موتورسیکلتان باشد. ردیاب رایان علاوه بر اینکه بکسل شدن و حمل غیر مجاز را بلافاصله اطلاع می دهد و شما می توانید با اطلاع از موقعیت دقیق دستگاه، محل موتور سیکلت خود را بیابید این امکان را نیز ایجاد کرده تا هرگونه برخورد و تماس با موتور سیکلت ، فورا به مالک دستگاه اطلاع داده شده و به گونه ای از سرقت پیشگیری شود. 

 

 تصوّری نادرست

 

شاید برخی گمان کنند ردیاب تنها بر روی اتومبیل قابل نصب است، اما این تصور کاملا اشتباه است. ردیاب رایان نه تنها قابل نصب بر روی خودرو های سواری، نیمه سنگین و سنگین می باشد. بلکه به آسانی بر روی موتورسیکلت نیز نصب می شود و به طور نامحسوس از از اموال شما محافظت می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *