ضمانت ۱۵ روزه مرجوعی دستگاه

تسویه حساب محصولات رایان

درصورتی که به هر دلیلی قصد استفاده از گارانتی عودت کالا را دارید، پس از مطالعه قوانین عودت کالا فرم زیر را پر کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان شرکت ظرف مدت ۲ روز کاری نتیجه درخواست را به شما اطلاع می دهند.

دستگاه حتی پس از نصب شدن نیز تا ۱۵ روز قابل عودت می باشد.

قوانین عودت کالا :

۱_ تنها تا ۱۵ روز پس از دریافت کالا امکان مرجوع نمودن دستگاه وجود دارد.

۲_ سلامت فیزیکی کالا : پلمپ دستگاه باز نشده باشد. اعمال ولتاژ غیر متعارف برای تست کردن دستگاه ، پاشش آب و شکستگی که باعث آسیب رسیدن به دستگاه شده باشد باعث مردود شدن درخواست شما می شود.

۳_ سلامت در تحویل کالا به خریدار : اگر کالا بر اثر حمل و نقل ناصحیح دچار آسیب دیدگی شده باشد خریدار می تواند کالا را تحویل نگرفته و یا آن را برای فروشنده مرجوع کند.

سوالات متداول

۳ روز بعد از تاریخ ارسال دستگاه از شرکت ضمانت ۱۵ روزه مرجوعی شروع میشود . تاریخ شروع ضمانت در برگه گارانتی ثبت شده است . از آن تاریخ تا ۱۵ روز شما فرصت استفاده از ضمانت مرجوعی دستگاه را دارید.

 

در صورتی که بعد از ۲ روز کاری پاسخی از سمت شرکت دریافت نکردید. با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را پیگیری کنید.

در این زمان اگر مدت ۱۵ روزه ضمانت شما به پایان برسد با این حال جای نگرانی وجود ندارد و تاریخ ثبت شدن فرم حائز اهمیت است.

پس از تایید درخواست کد اعلام شده توسط شرکت را روی بسته چسبانده و دستگاه ، برگه ضمانت و سایر لوازم همراه را از طریق پست ظرف مدت حداکثر ۵ روز به آدرس اعلام شده از طرف شرکت پست نمایید.

دقت داشته باشید شماره کارت یا شماره شبای حساب خود را حتما در برگه ضمانت دستگاه وارد کنید و اطلاعات برگه ضمانت را تکمیل فرمایید.

پس از تایید درخواست شما ۵ روز کاری فرصت دارید تا دستگاه را به همراه لوازم و سیم کشی و کد اعلام شده از طرف شرکت در پیام تایید درخواست به شرکت ارسال نمایید. و کد رهگیری مرسوله و کد تایید درخواست مرجوعی را اعلام کنید.

چنانچه ظرف این مدت ۵ روزه اقدامی برای عودت دادن کالا انجام نگیرد درخواست شما باطل میشود.

تاریخ تحویل بسته به شرکت پست حائز است

پس از اینکه بسته ارسالی به شرکت رسید. و همکاران محتویات بسته و سالم بودن دستگاه را چک کردند ، هزینه دستگاه به حساب شما واریز و به شما اطلاع داده می شود.

فرم عودت دستگاه