مشکلات بخش ترابری 

 

اگر شما هم مدیر بخش ترابری و یا مسئول نظارت بر تعداد زیادی خودروی سازمانی باشید ، مطمئنا با مشکلات فراوان این حرفه آشنا هستید .

درخواست خودرو ، تعریف ماموریت ، زمان ورود و خروج خودرو ، گزارش عملکرد و ..  معمولا پوشه ها و زونکن های بسیاری را به خود اختصاص می دهد . همچنین زمان بسیاری را باید صرف تعین تکلیف هر گزارش نمود .

 

 

 

علاوه بر روال روتین و کاغذ بازی های زمانبر مشکلاتی از قبیل خرابی خودرو ها ، هزینه های نگهداری ، سوخت مصرفی و برگه های جریمه به خودی خود سرفصل جدیدی را در زمینه مدیریت ناوگان حمل ونقل ایجاد می کند .

اما این مشکلات وقتی پیچیده تر می شود که یک ارگان به جای خودرو های سواری ، نیازمند استفاده از خودروهای باری باشد . چراکه افزون بر مشکلات پیشین مسائلی از قبیل شرایط نگهداری محموله ، دمای نگهداری ، وزن بار و مدت زمانی که طول می کشد تا کالا به مقصد برسد از جمله مواردی است ، که به آسانی نمی توان آن را زیر ذره بین برد و مورد بررسی قرار داد .

 

دغدغه های یک مدیر

 

مطمئنا دغدغه های یک مدیر بخش ترابری به همین جا ختم نشده و علاقه مند است بداند گزارش هایی که بدستش رسیده چقدر واقعی بوده و چطور می تواند هزینه های ناوگان تحت پوشش خود را کاهش دهد ؟

 

 

 

 

 

بهترین راه حل

 

خوشبختانه در عصر حاضر تقریبا هیچ چیز غیر ممکن نیست و این مشکل هم به سادگی قابل حل است .

راه حلی که نه تنها تمام نیاز های یک مدیر بخش ترابری را مرتفع می کند ، بلکه این امکان را نیز ایجاد کرده تا یک مدیر  بتواند ، در هر لحظه از شبانه روز از وضعیت تمام خودرو های تحت پوش خود اطلاع کسب کرده . بدون نیاز به هدر دادن زمان و کاغذ بازی های اضافی ماموریت ها را از طریق نرم افزار تایید و خودروی مورد نظر را تخصیص دهد .

به راحتی می تواند از مصرف سوخت و مسیر های طی شده ی خودرو ، مدت زمان توقف و حتی سرعت لحظه ای تمام خودروها اطلاع کسب کرده و دما و وزن محموله های ارسالی را کنترل کند .

همچنین به آسانی می تواند از پارامتر های مختلف گزارش تهیه کرده و عملکرد کارکنان را مورد بررسی قرار دهد . 

 

سامانه هوشمند ردیابی ناوگان حمل و نقل رایان راه حلی مطمئن برای این امر می باشد چرا که تمام نیازها و مشکلات مربوط به  ترابری (حمل و نقل ) را پیش بینی و با توجه به نیاز سنجی از سازمان ها و ارگان های مختلف راه حل هر کدام را با درایت طراحی کرده و به عرصه تولید رسانده است .